Категория: Пасивні компоненти / З'єднувальні шнури Шнури з захищеними коннекторами типу ODVA-SC (SC), PDLC / UPC (LC)

 

Властивості:

  • 1,2 волокна, singlemode або multimode
  • Компактний розмір 1.25 mm ferrules (LC-type), 2.50 mm ferrules (SC-type)
  • Кабельний тип і для установки в бокси з фланцевим кріпленням
  • Використання з кабелями різних типів: zipcord, tight buffer, breakout і ін.
  • Різьбовим механізм фіксації
  • Проста і захищена установка
  • Захист від води, пилу та інших впливів навколишнього середовища
  • Наявність захисної кришки
  • EMI захист
  • RoHs compliant
  • Full compatibility with previous version
  • Fulfills performance standard IEC 61753-1 Cat. E

Використання:

  • Армія
  • Видобуток корисних копалин
  • Нафтова, газова та геонаукова галузі
  • Промислова діяльність
  • Трансляція (Broadcast)

Специфікація:

  • Item Parameter
  • Type of optical fiber Single Mode Multimode
  • Insertion Loss(db) ?1.0 ?1.0
  • Mating Durability(db) ?1000 cycles
  • Operating Temperature -40 ~ +85 ?

Типы конекторів:

  • ODVA-SC/UPC (simplex, SC/UPC, SM)
  • ODVA-SC/APC (simplex, SC/APC, SM)
  • ODVA-SC (simplex, SC, MM)
  • PDLC/UPC-D (duplex, LC/UPC, SM)
  • PDLC/APC-D (duplex, LC/APC, SM)
  • PDLC-D (duplex, LC, MM)



Для заказа продукции
свяжитесь с нашими менеджерами:

(044) 258-22-38
(044) 257-79-18
icq: 228-562-120
-->